Nasz zespół Świat i Polacy to grupa zwykłych ludzi, którzy chcą podzielić się swoją pozytywną energią do życia. Każdy z nas posiada inną wspaniałą pasję, którą stara się rozwijać. Chociaż nie jesteśmy profesjonalistami w danej dziedzinie, piszemy o tym co naprawdę lubimy a każdy z nas, w prywatnym życiu, zajmuje się tym, co kocha. Dlatego nasz polski blog tematyczny jest tak naprawdę zbiorem pamiętników i informacji z różnych dziedzin, które dotyczą wszystkich polaków na świecie, w kraju i za granicą.

Historia.

Idea stworzenia blogu powstała w 2016 roku. Znaleźliśmy wtedy wolną domenę odpowiadającą naszym kryteriom. Mimo wielu błędów, strona powstała i była widoczna dla użytkowników. Niestety problemy wewnętrzne powstrzymały nasz rozwój na ponad pół roku. Jednak dzięki cierpliwości i żmudnej pracy naszego lidera, jesienią 2017 roku projekt został odnowiony. Dziś blog tematyczny Świat i Polacy rozwija się i zdobywa popularność. Każdego dnia odwiedzają nas tysiące internautów. Ku naszemu zdziwieniu i satysfakcji w pierwszym miesiącu mieliśmy ponad 300000 odsłon. Za co chcemy serdecznie podziękować.

Tworzymy dla Ciebie.

Mamy wiele pomysłów i jesteśmy otwarci na ludzi, ich problemy i propozycje. Pragniemy też rozwijać się dla potrzeb czytelników. Nasze polskie blogi są stworzone dla normalnych ludzi, którzy szukają miejsca gdzie mogą poprawić sobie humor, miło spędzić czas, czegoś nauczyć lub do czegoś zainspirować. Każdy znajdzie coś dla siebie, cały świat i Polacy, bez względu na wiek lub miejsce zamieszkania. Zamieszczamy artykuły o literaturze i sztuce, a także przepisy na ciekawy i smaczny posiłek. Podpowiemy jak lepiej zadbać o zdrowie. Dla miłośników przygód opiszemy wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Te opowieści z pewnością pomogą w przygotowaniach. Sposoby na spędzenie weekendu, wędkowanie lub grzybobranie to tylko niektóre z tematów jakie mamy zaszczyt przedstawić. Dom i rodzina to kategoria w której będziemy poruszać tematy społeczne, dotyczące naszego najbliższego otoczenia. A zamieszczane ciekawostki zaskoczą jeszcze niejednego.

Skorzystaj z udostępnionych możliwości.

Wszystkich którzy szukają sposobu na reklamę lub sprzedaż swoich usług, bądź towarów, zapraszamy na portale Świat i Polacy. Wiemy jak dobra reklama jest niezbędna w osiągnięciu sukcesu.Dlatego my, udostępniamy na nią miejsce bezpłatnie.Nie straćcie tej okazji.

Jeśli macie firmę i chcecie zaistnieć w internecie lub poszerzyć grono odbiorców. Zapraszamy na portal firmy. Tam każdy może zostawić swoją wizytówkę.

Może macie na sprzedaż jakieś przedmioty? Zapraszamy na portal ogłoszeniaMożna tam wystawić swoje używane rzeczy albo sprzedać zupełnie nowy towar.

Macie firmę i szukacie lojalnych pracowników, lub nie macie odpowiednich specjalistów? Pokażcie że Wam zależy i skorzystajcie z portalu praca.


Zapraszamy codziennie.

Jeżeli szukasz motywacji, innego spojrzenia na świat, pozytywnej energii, przydatnych informacji, inspiracji, porad lub poczucia humoru, zapraszamy do odwiedzania naszych blogów. Zachęcamy wszystkich Polaków do zapoznania się z całą stroną jaką dla Was przygotowaliśmy na Świat i Polacy. Wiemy że odwiedzają nas również Polacy za granicą, dlatego będziemy publikować artykuły związane z życiem na emigracji. W związku z tym, przygotowaliśmy również listę osobnych portali przypisanych do konkretnego kraju, w którym być może mieszkasz. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie korzystać z tego polskiego bloga. Odwiedzajcie nasze polskie blogi tematyczne. Polecajcie nas znajomym. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie nasze propozycje i możliwości jakie udostępniamy, wyłączcie program blokujący aplikacje i reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i do kontaktu z nami.  Więcej o nas na foto blog.     Serdecznie pozdrawiamy

     Zespół Świat i Polacy✲Świat i Polacy to strony tworzone w 100% z polskiego kapitału . Wesprzyj nas  FACEBOOK     TWITTER        INSTAGRAM     YOUTUBE 

Pin It

Komputery

Czytaj

Sinice

Więcej…

Jak pozbyć się roztoczy ze swojego domu?

Więcej…

Telefony

Codziennie

Komercyjne loty w kosmos już niedługo

Więcej…

Niepowtarzalna Wenecja - praktyczne rady cz2

Więcej…

Sport

Najciekawsze

Zegar Biologiczny

Więcej…

Zachowaj naturalnie piękną skórę

Więcej…

Moda

Artykuły

Ryż kalafiorowy z cukinią, groszkiem

Więcej…

Pyszny i zdrowy cydr

Więcej…

Uroda

Zawsze Bądź

Czy wiesz kto był najbogatszy na świecie ?

Więcej…

Ile przesypiamy w ciągu roku?

Więcej…

Zdrowie

Na Bieżąco!

Trufle

Więcej…

Jak złowić swojego pierwszego karpia?

Więcej…