Każdy, niezależnie od wieku, zainteresowań, zawodu czy innych różniących nas cech planował choć raz zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Nic w tym dziwnego, od najmłodszych lat słyszymy, że sport to zdrowie, które zagwarantuje nam długie lata bezproblemowego życia. Jest jednak wiele rzeczy, które mogą utrudniać wdrożenie nowych, zdrowszych nawyków. Nie ważne czy pracujesz zbyt długo, aby wybrać się na siłownię, czy być może mieszkasz w zatłoczonym mieście, gdzie trudno zaplanować wycieczkę rowerową, na pewno znajdziesz czas, by poczuć się lepiej sam ze sobą wykonując nieskomplikowane ćwiczenia.

Pin It

Sezon rowerowy rozpoczęty.

Wybór jednego z wielu dostępnych na rynku rowerów może wydawać się bardzo trudny. To, jaki rower będzie idealny dla danej osoby to kwestia całkowicie indywidualna, ale jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów. Jaki rower wybrać? Jaką kwotę przeznaczyć? 

Pin It

Hobby to coś, na co dana osoba poświęca swój czas, interesuje ją i sprawia jej przyjemność. Niestety, okazuje się, że hobby większości Polaków to oglądanie telewizji, surfowanie po Internecie, a dopiero w dalszej kolejności czytanie książek, kultura, rekreacja oraz aktywność fizyczna. 

Pin It

Przed nami kilka najbardziej słonecznych i pogodnych miesięcy w roku. Twoja forma po zimie nie jest najlepsza i chciałbyś ją poprawić, nie wydając przy tym mnóstwo pieniędzy na siłownię i profesjonalny sprzęt sportowy? Zacznij biegać! Żeby zacząć swoją przygodę z bieganiem potrzebujesz tylko dwóch rzeczy:

Pin It

 

Hip hop powstał w USA wśród biednej czarnoskórej młodzieży. W wyjątkowy sposób mówili o tym, co ich otacza - o przemocy, narkotykach, braku pieniędzy. Z czasem sposób wypowiadania bardzo szybko wielu słów rozprzestrzenił się poza slumsy wielkich miast.I odniósł światowy sukces. 

Pin It

Kilka lat temu Polacy masowo ruszyli się z kanap. Polubiliśmy bieganie i wizyty na siłowni. Wokół tych ostatnich narosło sporo mitów. Postaramy się obalić przynajmniej niektóre. 

Pin It

Numizmatyka, czyli hobby polegające na kolekcjonowaniu monet, jest uprawiana od pokoleń. Jednak pojawienie się Internetu stwarza dla zbieraczy numizmatów nowe perspektywy. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać potencjał sieci, by poszerzać kolekcję oraz wiedzę. 

Pin It

Piwo to trunek popularny na całym świecie. Polacy są jednymi z liderów zarówno jeśli chodzi o spożycie, jak i produkcję tego alkoholu, który przy bliższym poznaniu może szokować mnogością stylów. Czy wiesz, że podobnie jak nalewkę czy wino, piwo również wyprodukujesz w domowych warunkach? Dowiedz się, jak zacząć swoją przygodę z tym coraz popularniejszym hobby. 

Pin It

 

Lubisz gotować, a przygotowywanie posiłków na co dzień i na specjalne okazje nie jest dla Ciebie problemem, a wręcz przeciwnie – przyjemnością? W takim razie wszystko wskazuje na to, że Twoim hobby jest gotowanie. Dowiedz się co zrobić, aby zwiększyć swoje umiejętności. I nie chodzi tu o zapisywanie się do gastronomicznej szkoły! 

Pin It

W praktyce, każdy hobbysta prędzej czy później wychodzi ze swoimi zainteresowaniami do ludzi. Wstępuje do stowarzyszeń, prezentuje kolekcje czy prowadzi regularną działalność związaną ze swoją pasją. A co z fotografią? Jak wykorzystać talent, by skonfrontować swoje próby z opinią innych? Współcześnie istnieje bardzo wiele możliwości dla osób, które z jednej strony nie chcą być profesjonalistami, zawodowcami, ale kochają robić zdjęcia i chcą je publikować. 

Pin It

 

Czym są i jakie występują ?

Z definicji, są to okruchy kosmicznego gruzu, obce ciału niebieskiemu, na który spadają. W kosmosie nazywane meteoroidami, w atmosferze znacząc ślad, jako meteory, a spadając na ziemię, otrzymujące nazwę  meteoryty. Rozróżnia się ich trzy podstawowe typy: 

Pin It

 

 Coraz częściej szukamy dodatkowych lub zupełnie innych sposobów zarobku .
W Polsce powstaje coraz więcej poszukiwaczy złota.

Pin It

 

Monety, czym rzadsze tym droższe . Liczy się też to czy nie jest zniszczona. Cena wywoławcza zależy również od rocznika i materiału z jakiego została wykonana .

Jest wiele stron w internecie zajmujących się darmową wyceną monet . Najlepsze ceny zostają osiągnięte na renomowanych, zagranicznych licytacjach . 

Pin It

Co powinniśmy mieć oprócz jedzenia? Otóż coś ciepłego do ubrania i oczywiście kilka przydatnych gadżetów. Któż ich nie lubi ;) . Prościej mówiąc pakujemy plecak, tak jak na wycieczkę i dokładamy kilka ważnych dokumentów, których nie chcemy stracić. Dokładamy trochę gotówki na bilety, ponieważ bankomaty mogą nie działać. Plecak chowamy w dostępnym miejscu. Po naszej katastrofie, gdy wrócimy na miejsce, zobaczyć co zostało, może się okazać, 

Pin It

Kolekcjonerstwo to zajęcie dla ludzi z pasją. W Tym artykule wytłumaczę na jakie kategorie dzielimy monety.

Stan monet można podzielić na kategorie:
1 - menniczy , 2 - znakomity , 3 - bardzo piękny , 4 - piękny , 5 - bardzo dobry , 6 - dobry , 7 - zły .

Pin It

Coraz więcej mówi się o sztuce przetrwania. Powstało na ten temat wiele programów i filmów. Znani aktorzy przechodzą przez pustynię lub puszczę z jednym ekwipunkiem spakowanym w plecak. 

Pin It

blogi

Udana eksploracja

Gdy nurkowałem w ciepłych krajach, pierwszą rzeczą jaką znalazłem był telefon komórkowy i kilka drobiazgów. Któregoś dnia, powiedziałem do żony: jedzmy poszukać skarbów. Usłyszałem: dobra. Pojechaliśmy na legendarną miejscówkę piratów. Zaczęło się od dużej korkowej zatyczki do glinianego dzbana. Od razu ruszyła wyobraźnia. Na pewno od wielkiego dzbana z złotymi monetami. 

Pin It

Komputery

Czytaj

Jak dbać o kwiaty na balkonie

Więcej…

Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

Więcej…

Telefony

Codziennie

Komercyjne loty w kosmos już niedługo

Więcej…

Sezon na grilla rozpoczęty - Świat i Polacy

Więcej…

Sport

Najciekawsze

Marzysz o idealnych paznokciach?

Więcej…

Zadbaj o swój wzrok.

Więcej…

Moda

Artykuły

Ryż kalafiorowy z cukinią, groszkiem

Więcej…

Placki z kalafiora

Więcej…

Uroda

Zawsze Bądź

Poznaj przybyszy z Afryki

Więcej…

Pływy morskie

Więcej…

Zdrowie

Na Bieżąco!

Grzyby kurki

Więcej…

Największe drzewa świata

Więcej…